
Cherno More
Kulüp profili
2026/2027 · First LeagueKuruluş1945
Ülke
Bulgaria
StadyumStadion Ticha
Kapasite6,250
Teknik DirektörIlian Iliev
TurnuvaFirst League
Son form · son 6
01Maçlar
7
4 puan · 12.
02Goller
8
1.1 / maç
03Gol yememe
0
16 yenilen
04Ort. puan
6.18
ligde 12.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.14
#9
Toplam Şut8.14
#8
İsabetli Şut4.71
#6
Büyük Fırsatlar0.43
#8
Topa Sahiplik50.1%
#8
Pas İsabeti %77.9%
#9
İsabetli Paslar278.86
#7
Kilit Paslar6.57
#6
Toplam Ortalar15.43
#5
Müdahaleler1.14
#6
Top Kesme10.29
#12
Engellenen Şutlar2.71
#8
Kazanılan İkili Mücadele56.14
#9
Başarılı Çalımlar5.43
#11
Yapılan Fauller13.43
#12
Köşe Vuruşları4.86
#3
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.14
Toplam Şut8.14
İsabetli Şut4.71
Büyük Fırsatlar0.43
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.14
Kilit Paslar6.57
Toplam Ortalar15.43
İsabetli Paslar278.86
Büyük Fırsatlar0.43
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler1.14
Top Kesme10.29
Engellenen Şutlar2.71
Kazanılan İkili Mücadele56.14
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
12./ 14
Puan
4/ 21
Kazanma oranı
14%
Ort. puan
6.18
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 6H 7
GollerGD -8
Atılan
8
Yenilen
16
maç başına 1.1 atılanmaç başına 2.3 yenilen
Karne7 maç
1
1
5
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
Cherno More ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
131-45′
146-60′
161-75′
376-90′