statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Superliga
Kuruluş1907
ÜlkeRomania
StadyumStadionul Dr. Constantin Rădulescu
Kapasite23,500
Teknik DirektörMarius Şumudică
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
7
10 puan · 11.
02Goller
11
1.6 / maç
03Gol yememe
3
10 yenilen
04Ort. puan
6.67
ligde 11.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#3
1.57
Toplam Şut
#10
14.14
İsabetli Şut
#6
4.86
Büyük Fırsatlar
#10
2.29
Topa Sahiplik
#7
52.6%
Pas İsabeti %
#7
82.2%
İsabetli Paslar
#6
382.86
Kilit Paslar
#13
8.86
Toplam Ortalar
#12
15.43
Müdahaleler
#5
15.14
Top Kesme
#6
8.86
Engellenen Şutlar
#12
2.71
Kazanılan İkili Mücadele
#6
47.14
Başarılı Çalımlar
#1
9.14
Yapılan Fauller
#4
11.00
Köşe Vuruşları
#6
4.86
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.57
Toplam Şut14.14
İsabetli Şut4.86
Büyük Fırsatlar2.29
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.14
Kilit Paslar8.86
Toplam Ortalar15.43
İsabetli Paslar382.86
Büyük Fırsatlar2.29
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.14
Top Kesme8.86
Engellenen Şutlar2.71
Kazanılan İkili Mücadele47.14
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
11./ 16
Puan
10/ 21
Kazanma oranı
43%
Ort. puan
6.67
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 6H 7
GollerGD +1
Atılan
11
Yenilen
10
maç başına 1.6 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne7 maç
3
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
CFR Cluj ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 3
2
16-30
3
31-45
3
46-60
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın