
CF Montréal
Kulüp profili
2026 · Major League SoccerKuruluş2010
Ülke
Canada
StadyumStade Saputo
Kapasite20,801
Teknik DirektörMarco Donadel
TurnuvaMajor League Soccer
Son form · son 6
01Maçlar
22
21 puan · 14.
02Goller
30
1.4 / maç
03Gol yememe
4
46 yenilen
04Ort. puan
6.52
ligde 14.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.36
#22
Beklenen Gol (xG)1.50
#13
Toplam Şut13.55
#11
İsabetli Şut5.09
#8
Büyük Fırsatlar2.05
#25
Topa Sahiplik48.2%
#20
Pas İsabeti %82.6%
#24
İsabetli Paslar348.73
#24
Kilit Paslar9.77
#11
Toplam Ortalar19.14
#4
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.57
#21
Müdahaleler13.73
#26
Top Kesme9.32
#12
Engellenen Şutlar3.77
#7
Kazanılan İkili Mücadele41.68
#21
Başarılı Çalımlar6.55
#15
Yapılan Fauller12.55
#21
Köşe Vuruşları5.18
#11
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.36
Beklenen Gol (xG)1.50
Toplam Şut13.55
İsabetli Şut5.09
Büyük Fırsatlar2.05
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.86
Kilit Paslar9.77
Toplam Ortalar19.14
İsabetli Paslar348.73
Büyük Fırsatlar2.05
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.73
Top Kesme9.32
Engellenen Şutlar3.77
İsabetli Kafa Vuruşları6.45
Kazanılan İkili Mücadele41.68
Sezon özeti
2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
14./ 30
Puan
21/ 66
Kazanma oranı
23%
Ort. puan
6.52
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 6H 12H 17H 22
GollerGD -16
Atılan
30
Yenilen
46
maç başına 1.4 atılanmaç başına 2.1 yenilen
Karne22 maç
5
6
11
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
4gol yemedi
23asist
Gol ısı haritası
CF Montréal ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
61-15′
516-30′
631-45′
546-60′
361-75′
776-90′