statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · La Liga 2
Kuruluş1923
ÜlkeSpain
StadyumCampo de Fútbol Municipal de Barreiro
Kapasite4,500
Teknik DirektörAlfredo Álvarez Paredes
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 3
01Maçlar
3
4 puan · 13.
02Goller
5
1.7 / maç
03Gol yememe
1
4 yenilen
04Ort. puan
6.73
ligde 13.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#3
1.67
Beklenen Gol (xG)
#12
1.16
Toplam Şut
#19
9.00
İsabetli Şut
#3
5.67
Büyük Fırsatlar
#5
2.67
Topa Sahiplik
#17
41.7%
Pas İsabeti %
#18
78.2%
İsabetli Paslar
#18
295.00
Kilit Paslar
#19
6.67
Toplam Ortalar
#21
9.67
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#21
2.14
Müdahaleler
#2
21.00
Top Kesme
#2
13.00
Engellenen Şutlar
#22
0.67
Kazanılan İkili Mücadele
#8
51.00
Başarılı Çalımlar
#2
10.33
Yapılan Fauller
#16
15.00
Köşe Vuruşları
#18
3.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Beklenen Gol (xG)1.16
Toplam Şut9.00
İsabetli Şut5.67
Büyük Fırsatlar2.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.67
Kilit Paslar6.67
Toplam Ortalar9.67
İsabetli Paslar295.00
Büyük Fırsatlar2.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler21.00
Top Kesme13.00
Engellenen Şutlar0.67
Kazanılan İkili Mücadele51.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %62
Final sıralaması
13./ 22
Puan
4/ 9
Kazanma oranı
33%
Ort. puan
6.73
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +1
Atılan
5
Yenilen
4
maç başına 1.7 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne3 maç
1
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Celta Fortuna ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 4
1
46-60
4
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın