statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Champions League Qualifying
Kuruluş1919
ÜlkeSlovenia
StadyumStadion Z'dežele
Kapasite13,059
Teknik DirektörVítor de Carvalho Campelos
TurnuvaChampions League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
6 puan
02Goller
10
1.7 / maç
03Gol yememe
1
10 yenilen
04Ort. puan
6.10
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#16
1.67
Beklenen Gol (xG)
#20
0.66
Toplam Şut
#24
11.00
İsabetli Şut
#18
5.00
Büyük Fırsatlar
#21
0.83
Topa Sahiplik
#9
57.3%
Pas İsabeti %
#7
85.8%
İsabetli Paslar
#21
170.50
Kilit Paslar
#25
2.50
Toplam Ortalar
#22
5.67
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#2
0.51
Müdahaleler
#24
5.00
Top Kesme
#21
4.50
Engellenen Şutlar
#17
3.33
Kazanılan İkili Mücadele
#24
15.17
Başarılı Çalımlar
#19
3.17
Yapılan Fauller
#27
12.50
Köşe Vuruşları
#20
5.17
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Beklenen Gol (xG)0.66
Toplam Şut11.00
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar0.83
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar2.50
Toplam Ortalar5.67
İsabetli Paslar170.50
Büyük Fırsatlar0.83
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler5.00
Top Kesme4.50
Engellenen Şutlar3.33
Kazanılan İkili Mücadele15.17
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %68
Final sıralaması
/ 36
Puan
6/ 18
Kazanma oranı
17%
Ort. puan
6.10
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +0
Atılan
10
Yenilen
10
maç başına 1.7 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne6 maç
1
3
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Celje ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 4
1
1-15
2
16-30
4
31-45
1
46-60
1
61-75
2
76-90
1
90+

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın