
Slovan Bratislava
Kulüp profili
2026/2027 · Champions League QualifyingKuruluş1919
Ülke
Slovakia
StadyumŠtadión Tehelné pole
Kapasite22,500
Teknik DirektörGnégnéri Yaya Touré
TurnuvaChampions League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
14 puan · 29.
02Goller
10
1.7 / maç
03Gol yememe
2
4 yenilen
04Ort. puan
6.66
ligde 29.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.67
#16
Beklenen Gol (xG)0.51
#22
Toplam Şut12.00
#20
İsabetli Şut4.50
#23
Büyük Fırsatlar0.83
#21
Topa Sahiplik45.3%
#36
Pas İsabeti %81.5%
#14
İsabetli Paslar121.67
#24
Kilit Paslar4.17
#21
Toplam Ortalar7.33
#21
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.66
#6
Müdahaleler5.67
#22
Top Kesme5.17
#16
Engellenen Şutlar3.33
#17
Kazanılan İkili Mücadele18.67
#21
Başarılı Çalımlar2.67
#20
Yapılan Fauller13.83
#39
Köşe Vuruşları3.33
#41
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Beklenen Gol (xG)0.51
Toplam Şut12.00
İsabetli Şut4.50
Büyük Fırsatlar0.83
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar4.17
Toplam Ortalar7.33
İsabetli Paslar121.67
Büyük Fırsatlar0.83
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler5.67
Top Kesme5.17
Engellenen Şutlar3.33
Kazanılan İkili Mücadele18.67
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
29./ 36
Puan
14/ 18
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.66
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +6
Atılan
10
Yenilen
4
maç başına 1.7 atılanmaç başına 0.7 yenilen
Karne6 maç
4
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
9asist
Gol ısı haritası
Slovan Bratislava ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
216-30′
231-45′
146-60′
376-90′
190+′