
Celje
Kulüp profili
2026/2027 · Champions League QualifyingKuruluş1919
Ülke
Slovenia
StadyumStadion Z'dežele
Kapasite13,059
Teknik DirektörVítor de Carvalho Campelos
TurnuvaChampions League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
6 puan
02Goller
10
1.7 / maç
03Gol yememe
1
10 yenilen
04Ort. puan
6.10
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.67
#16
Beklenen Gol (xG)0.66
#20
Toplam Şut11.00
#24
İsabetli Şut5.00
#18
Büyük Fırsatlar0.83
#21
Topa Sahiplik57.3%
#9
Pas İsabeti %85.8%
#7
İsabetli Paslar170.50
#21
Kilit Paslar2.50
#25
Toplam Ortalar5.67
#22
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.51
#2
Müdahaleler5.00
#24
Top Kesme4.50
#21
Engellenen Şutlar3.33
#17
Kazanılan İkili Mücadele15.17
#24
Başarılı Çalımlar3.17
#19
Yapılan Fauller12.50
#27
Köşe Vuruşları5.17
#20
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Beklenen Gol (xG)0.66
Toplam Şut11.00
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar0.83
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar2.50
Toplam Ortalar5.67
İsabetli Paslar170.50
Büyük Fırsatlar0.83
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler5.00
Top Kesme4.50
Engellenen Şutlar3.33
Kazanılan İkili Mücadele15.17
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–/ 36
Puan
6/ 18
Kazanma oranı
17%
Ort. puan
6.10
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +0
Atılan
10
Yenilen
10
maç başına 1.7 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne6 maç
1
3
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Celje ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
216-30′
431-45′
146-60′
161-75′
276-90′
190+′