
Bohemians
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League QualifyingKuruluş1890
Ülke
Republic of Ireland
StadyumDalymount Park
Kapasite4,443
Teknik DirektörAlan Reynolds
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
7 puan
02Goller
8
1.3 / maç
03Gol yememe
2
9 yenilen
04Ort. puan
6.33
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.33
#71
Beklenen Gol (xG)0.27
#55
Toplam Şut9.17
#95
İsabetli Şut3.67
#88
Büyük Fırsatlar0.67
#43
Topa Sahiplik50.5%
#67
Pas İsabeti %73.6%
#59
İsabetli Paslar73.33
#59
Kilit Paslar2.00
#56
Toplam Ortalar4.17
#52
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.60
#15
Müdahaleler4.83
#53
Top Kesme3.17
#51
Engellenen Şutlar2.17
#83
Kazanılan İkili Mücadele16.83
#50
Başarılı Çalımlar1.50
#54
Yapılan Fauller11.33
#47
Köşe Vuruşları5.00
#60
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.33
Beklenen Gol (xG)0.27
Toplam Şut9.17
İsabetli Şut3.67
Büyük Fırsatlar0.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.83
Kilit Paslar2.00
Toplam Ortalar4.17
İsabetli Paslar73.33
Büyük Fırsatlar0.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler4.83
Top Kesme3.17
Engellenen Şutlar2.17
Kazanılan İkili Mücadele16.83
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–
Puan
7/ 18
Kazanma oranı
33%
Ort. puan
6.33
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD -1
Atılan
8
Yenilen
9
maç başına 1.3 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne6 maç
2
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Bohemians ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
146-60′
161-75′
576-90′