
Birmingham City
Kulüp profili
2026/2027 · ChampionshipKuruluş1875
Ülke
England
StadyumSt. Andrew's Stadium
Kapasite29,409
Teknik DirektörChris Davies
TurnuvaChampionship
Son form · son 4
01Maçlar
4
6 puan · 9.
02Goller
5
1.3 / maç
03Gol yememe
1
4 yenilen
04Ort. puan
6.21
ligde 9.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.25
#13
Beklenen Gol (xG)1.50
#15
Toplam Şut10.75
#20
İsabetli Şut3.00
#19
Büyük Fırsatlar3.00
#7
Topa Sahiplik48.8%
#14
Pas İsabeti %70.8%
#21
İsabetli Paslar251.00
#18
Kilit Paslar8.50
#16
Toplam Ortalar22.50
#7
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.24
#7
Müdahaleler13.00
#18
Top Kesme9.75
#6
Engellenen Şutlar3.00
#19
Kazanılan İkili Mücadele52.00
#7
Başarılı Çalımlar5.75
#15
Yapılan Fauller12.75
#20
Köşe Vuruşları6.00
#7
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.25
Beklenen Gol (xG)1.50
Toplam Şut10.75
İsabetli Şut3.00
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar8.50
Toplam Ortalar22.50
İsabetli Paslar251.00
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.00
Top Kesme9.75
Engellenen Şutlar3.00
İsabetli Kafa Vuruşları23.75
Kazanılan İkili Mücadele52.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
9./ 24
Puan
6/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.21
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +1
Atılan
5
Yenilen
4
maç başına 1.3 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Birmingham City ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
146-60′
161-75′
176-90′