
Belenenses
Kulüp profili
2021/2022 · Liga PortugalKuruluş1919
Ülke
Portugal
StadyumEstádio Nacional
Kapasite37,593
Teknik DirektörJosé Pedro
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 6
01Maçlar
33
26 puan · 18.
02Goller
23
0.7 / maç
03Gol yememe
8
48 yenilen
04Ort. puan
0.55
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.70
#18
Toplam Şut9.88
#17
İsabetli Şut2.94
#18
Büyük Fırsatlar0.15
#9
Topa Sahiplik44.3%
#18
Pas İsabeti %76.8%
#16
İsabetli Paslar273.30
#16
Kilit Paslar6.48
#17
Toplam Ortalar16.24
#12
Müdahaleler13.18
#17
Top Kesme9.97
#10
Engellenen Şutlar2.52
#14
Kazanılan İkili Mücadele51.24
#12
Başarılı Çalımlar5.97
#17
Yapılan Fauller16.39
#18
Köşe Vuruşları3.91
#17
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.70
Toplam Şut9.88
İsabetli Şut2.94
Büyük Fırsatlar0.15
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.45
Kilit Paslar6.48
Toplam Ortalar16.24
İsabetli Paslar273.30
Büyük Fırsatlar0.15
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.18
Top Kesme9.97
Engellenen Şutlar2.52
İsabetli Kafa Vuruşları11.88
Kazanılan İkili Mücadele51.24
Sezon özeti
2021/2022 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 18
Puan
26/ 99
Kazanma oranı
15%
Ort. puan
0.55
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 17H 25H 33
GollerGD -25
Atılan
23
Yenilen
48
maç başına 0.7 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne33 maç
5
11
17
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
8gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Belenenses ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
41-15′
416-30′
231-45′
246-60′
361-75′
776-90′