
Basel
Kulüp profili
2026/2027 · Super LeagueKuruluş1893
Ülke
Switzerland
StadyumSt. Jakob-Park
Kapasite37,994
Teknik DirektörStephan Lichtsteiner
TurnuvaSuper League
Son form · son 6
01Maçlar
6
10 puan · 3.
02Goller
11
1.8 / maç
03Gol yememe
1
9 yenilen
04Ort. puan
5.89
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.83
#6
Beklenen Gol (xG)1.41
#10
Toplam Şut12.33
#10
İsabetli Şut4.00
#11
Büyük Fırsatlar2.67
#8
Topa Sahiplik49.7%
#7
Pas İsabeti %84.1%
#3
İsabetli Paslar360.67
#4
Kilit Paslar10.00
#9
Toplam Ortalar14.33
#11
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.43
#2
Müdahaleler11.50
#11
Top Kesme9.17
#7
Engellenen Şutlar2.67
#10
Kazanılan İkili Mücadele45.00
#11
Başarılı Çalımlar6.50
#10
Yapılan Fauller12.33
#5
Köşe Vuruşları4.50
#8
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.83
Beklenen Gol (xG)1.41
Toplam Şut12.33
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar2.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar10.00
Toplam Ortalar14.33
İsabetli Paslar360.67
Büyük Fırsatlar2.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler11.50
Top Kesme9.17
Engellenen Şutlar2.67
Kazanılan İkili Mücadele45.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
3./ 12
Puan
10/ 18
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
5.89
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +2
Atılan
11
Yenilen
9
maç başına 1.8 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne6 maç
3
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
Basel ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
431-45′
146-60′
361-75′
276-90′