
Barnsley
Kulüp profili
2021/2022 · ChampionshipKuruluş1887
Ülke
England
StadyumOakwell Stadium
Kapasite23,287
Teknik DirektörDaniel Stendel
TurnuvaChampionship
Son form · son 6
01Maçlar
46
30 puan · 24.
02Goller
33
0.7 / maç
03Gol yememe
7
73 yenilen
04Ort. puan
–
ligde 24.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.72
#24
Toplam Şut10.17
#21
İsabetli Şut3.48
#21
Topa Sahiplik44.8%
#22
Pas İsabeti %69.2%
#22
İsabetli Paslar254.78
#17
Kilit Paslar7.50
#22
Toplam Ortalar13.98
#23
Müdahaleler17.13
#2
Top Kesme11.80
#2
Engellenen Şutlar2.52
#23
Kazanılan İkili Mücadele55.09
#7
Başarılı Çalımlar7.85
#6
Yapılan Fauller11.54
#20
Köşe Vuruşları4.00
#21
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.72
Toplam Şut10.17
İsabetli Şut3.48
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.61
Kilit Paslar7.50
Toplam Ortalar13.98
İsabetli Paslar254.78
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.13
Top Kesme11.80
Engellenen Şutlar2.52
İsabetli Kafa Vuruşları18.78
Kazanılan İkili Mücadele55.09
Sezon özeti
2021/2022 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
24./ 24
Puan
30/ 138
Kazanma oranı
13%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 12H 24H 35H 46
GollerGD -40
Atılan
33
Yenilen
73
maç başına 0.7 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne46 maç
6
12
28
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
7gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Barnsley ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
51-15′
716-30′
831-45′
446-60′
461-75′
676-90′