
AVS
Kulüp profili
2025/2026 · Liga PortugalÜlke
Portugal
StadyumEstádio do Clube Desportivo das Aves
Kapasite8,560
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 6
01Maçlar
34
21 puan · 18.
02Goller
27
0.8 / maç
03Gol yememe
5
67 yenilen
04Ort. puan
6.63
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.79
#17
Beklenen Gol (xG)0.91
#18
Toplam Şut11.06
#11
İsabetli Şut3.06
#17
Büyük Fırsatlar1.44
#18
Topa Sahiplik39.3%
#18
Pas İsabeti %73.7%
#17
İsabetli Paslar220.24
#18
Kilit Paslar7.26
#13
Toplam Ortalar15.85
#14
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.85
#18
Müdahaleler17.12
#3
Top Kesme8.82
#5
Engellenen Şutlar3.68
#5
Kazanılan İkili Mücadele49.68
#10
Başarılı Çalımlar6.32
#13
Yapılan Fauller13.79
#8
Köşe Vuruşları3.68
#16
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.79
Beklenen Gol (xG)0.91
Toplam Şut11.06
İsabetli Şut3.06
Büyük Fırsatlar1.44
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar7.26
Toplam Ortalar15.85
İsabetli Paslar220.24
Büyük Fırsatlar1.44
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.12
Top Kesme8.82
Engellenen Şutlar3.68
İsabetli Kafa Vuruşları15.74
Kazanılan İkili Mücadele49.68
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 18
Puan
21/ 102
Kazanma oranı
9%
Ort. puan
6.63
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -40
Atılan
27
Yenilen
67
maç başına 0.8 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne34 maç
3
12
19
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
5gol yemedi
9asist
Gol ısı haritası
AVS ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
416-30′
531-45′
446-60′
661-75′
776-90′