statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2025/2026 · Liga Portugal
ÜlkePortugal
StadyumEstádio do Clube Desportivo das Aves
Kapasite8,560
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 6
01Maçlar
34
21 puan · 18.
02Goller
27
0.8 / maç
03Gol yememe
5
67 yenilen
04Ort. puan
6.63
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2025/2026
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#17
0.79
Beklenen Gol (xG)
#18
0.91
Toplam Şut
#11
11.06
İsabetli Şut
#17
3.06
Büyük Fırsatlar
#18
1.44
Topa Sahiplik
#18
39.3%
Pas İsabeti %
#17
73.7%
İsabetli Paslar
#18
220.24
Kilit Paslar
#13
7.26
Toplam Ortalar
#14
15.85
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#18
1.85
Müdahaleler
#3
17.12
Top Kesme
#5
8.82
Engellenen Şutlar
#5
3.68
Kazanılan İkili Mücadele
#10
49.68
Başarılı Çalımlar
#13
6.32
Yapılan Fauller
#8
13.79
Köşe Vuruşları
#16
3.68
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.79
Beklenen Gol (xG)0.91
Toplam Şut11.06
İsabetli Şut3.06
Büyük Fırsatlar1.44
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar7.26
Toplam Ortalar15.85
İsabetli Paslar220.24
Büyük Fırsatlar1.44
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.12
Top Kesme8.82
Engellenen Şutlar3.68
İsabetli Kafa Vuruşları15.74
Kazanılan İkili Mücadele49.68
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
18./ 18
Puan
21/ 102
Kazanma oranı
9%
Ort. puan
6.63
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -40
Atılan
27
Yenilen
67
maç başına 0.8 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne34 maç
3
12
19
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
5gol yemedi
9asist
Gol ısı haritası
AVS ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 7
1
1-15
4
16-30
5
31-45
4
46-60
6
61-75
7
76-90

AVS Hakkında

AVS, Portugal merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Estádio do Clube Desportivo das Aves stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta AVS için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Roni, bu sezon 6.88 puanla AVS'ın en iyi performans gösteren oyuncusu oldu.

Roni, bu sezon 2 golle AVS'ın gol krallığını yapıyor.

Guilherme Neiva, bu sezon 3 asistle AVS'ın en yaratıcı oyuncusu.

AVS, son 5 maçın 2 tanesini kazandı (%40 galibiyet oranı), 8 gol atıp 5 gol yedi.

AVS son maç sonuçları:

AVS, Liga Portugal liginde 34 maçta 21 puanla 18. sırada bulunuyor (3G 12B 19M).

AVS kadrosu 21 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Dani Rebollo, Estevão, Raul. Defans: André Sousa, Bernardo Conde, Daniel Rivas, Davi Schuindt, Diogo Brasido, Lazar Rosic, Mateus Pivô, Ponck. Orta Saha: Andrey, Roni. Forvet: Abdoulaye Keita, Deandre Kerr, Guilherme Neiva, Jorge Meireles, Rafael Lobato, Rodrigo Pinho, Ruan Assis, Talles Wander.

AVS, iç saha maçlarını Vila das Aves şehrindeki Estádio do Clube Desportivo das Aves stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 8.560 kişiliktir.

StatsLook, AVS için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın