statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2015/2016 · La Liga 2
Kuruluş1964
ÜlkeSpain
StadyumEstadio Santa María de Lezama
Kapasite53,000
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
42
32 puan · 22.
02Goller
35
0.8 / maç
03Gol yememe
8
59 yenilen
04Ort. puan
ligde 22.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2015/2016
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#20
0.68
Toplam Şut
#6
12.15
İsabetli Şut
#7
4.13
Topa Sahiplik
#10
51.1%
Pas İsabeti %
#3
75.3%
İsabetli Paslar
#4
302.98
Kilit Paslar
#6
8.40
Toplam Ortalar
#2
0.48
Müdahaleler
#2
0.57
Top Kesme
#5
0.20
Engellenen Şutlar
#6
2.75
Kazanılan İkili Mücadele
#18
56.38
Başarılı Çalımlar
#2
0.23
Yapılan Fauller
#10
2.40
Köşe Vuruşları
#15
4.78
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.68
Toplam Şut12.15
İsabetli Şut4.13
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.23
Kilit Paslar8.40
Toplam Ortalar0.48
İsabetli Paslar302.98
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler0.57
Top Kesme0.20
Engellenen Şutlar2.75
Kazanılan İkili Mücadele56.38
Sezon özeti
2015/2016 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
22./ 22
Puan
32/ 126
Kazanma oranı
19%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -24
Atılan
35
Yenilen
59
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne42 maç
8
8
26
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
8gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Athletic Club II ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 8
2
1-15
5
16-30
7
31-45
8
46-60
7
61-75
8
76-90

Athletic Club II Hakkında

Athletic Club II, Spain merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Estadio Santa María de Lezama stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta Athletic Club II için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Athletic Club II, son 5 maçın 1 tanesini kazandı (%20 galibiyet oranı), 5 gol atıp 7 gol yedi.

Athletic Club II son maç sonuçları:

Athletic Club II, La Liga 2 liginde 42 maçta 32 puanla 22. sırada bulunuyor (8G 8B 26M).

Athletic Club II kadrosu 7 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Mikel Santos. Defans: Ander Izagirre, Iker Monreal, J. Louis-Jean. Orta Saha: Selton Sánchez. Forvet: Asier Hierro, Manex Lozano.

Athletic Club II, iç saha maçlarını Lezama şehrindeki Estadio Santa María de Lezama stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 53.000 kişiliktir.

StatsLook, Athletic Club II için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın