
Arouca
Kulüp profili
2026/2027 · Liga PortugalKuruluş1951
Ülke
Portugal
StadyumEstádio Municipal de Arouca
Kapasite5,600
Teknik DirektörVasco Freire De Seabra
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 4
01Maçlar
4
9 puan · 3.
02Goller
7
1.8 / maç
03Gol yememe
2
3 yenilen
04Ort. puan
6.75
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.75
#5
Beklenen Gol (xG)0.98
#12
Toplam Şut10.00
#12
İsabetli Şut4.00
#5
Büyük Fırsatlar1.75
#12
Topa Sahiplik48.0%
#12
Pas İsabeti %84.3%
#6
İsabetli Paslar375.00
#7
Kilit Paslar7.75
#11
Toplam Ortalar14.50
#13
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.67
#14
Müdahaleler14.25
#14
Top Kesme11.50
#2
Engellenen Şutlar1.50
#15
Kazanılan İkili Mücadele39.50
#17
Başarılı Çalımlar3.50
#18
Yapılan Fauller8.25
#2
Köşe Vuruşları2.75
#13
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.75
Beklenen Gol (xG)0.98
Toplam Şut10.00
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar1.75
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar7.75
Toplam Ortalar14.50
İsabetli Paslar375.00
Büyük Fırsatlar1.75
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.25
Top Kesme11.50
Engellenen Şutlar1.50
İsabetli Kafa Vuruşları11.75
Kazanılan İkili Mücadele39.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
3./ 18
Puan
9/ 12
Kazanma oranı
75%
Ort. puan
6.75
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +4
Atılan
7
Yenilen
3
maç başına 1.8 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne4 maç
3
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Arouca ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
231-45′
246-60′
176-90′