
Tondela
Kulüp profili
2025/2026 · Liga PortugalÜlke
Portugal
StadyumEstádio João Cardoso
Kapasite5,000
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 6
01Maçlar
34
28 puan · 17.
02Goller
27
0.8 / maç
03Gol yememe
7
55 yenilen
04Ort. puan
6.23
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.79
#17
Beklenen Gol (xG)1.27
#7
Toplam Şut10.59
#14
İsabetli Şut3.41
#14
Büyük Fırsatlar1.91
#11
Topa Sahiplik43.6%
#16
Pas İsabeti %79.0%
#15
İsabetli Paslar267.15
#15
Kilit Paslar7.03
#15
Toplam Ortalar18.71
#5
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.56
#13
Müdahaleler17.50
#1
Top Kesme8.97
#3
Engellenen Şutlar2.65
#14
Kazanılan İkili Mücadele47.59
#15
Başarılı Çalımlar5.91
#14
Yapılan Fauller14.44
#13
Köşe Vuruşları3.97
#14
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.79
Beklenen Gol (xG)1.27
Toplam Şut10.59
İsabetli Şut3.41
Büyük Fırsatlar1.91
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.38
Kilit Paslar7.03
Toplam Ortalar18.71
İsabetli Paslar267.15
Büyük Fırsatlar1.91
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.50
Top Kesme8.97
Engellenen Şutlar2.65
İsabetli Kafa Vuruşları12.47
Kazanılan İkili Mücadele47.59
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
28/ 102
Kazanma oranı
18%
Ort. puan
6.23
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -28
Atılan
27
Yenilen
55
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne34 maç
6
10
18
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
7gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Tondela ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
61-15′
216-30′
431-45′
646-60′
661-75′
576-90′