
Annecy
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2Kuruluş1927
Ülke
France
StadyumParc des Sports
Kapasite16,109
Teknik DirektörLaurent Guyot
TurnuvaLigue 2
Son form · son 5
01Maçlar
5
10 puan · 2.
02Goller
7
1.4 / maç
03Gol yememe
2
5 yenilen
04Ort. puan
6.75
ligde 2.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.40
#6
Toplam Şut11.20
#14
İsabetli Şut4.20
#11
Büyük Fırsatlar2.80
#7
Topa Sahiplik46.2%
#15
Pas İsabeti %76.6%
#17
İsabetli Paslar296.00
#15
Kilit Paslar8.60
#11
Toplam Ortalar13.80
#16
Müdahaleler13.40
#16
Top Kesme6.80
#17
Engellenen Şutlar3.20
#8
Kazanılan İkili Mücadele48.00
#13
Başarılı Çalımlar6.40
#11
Yapılan Fauller13.00
#4
Köşe Vuruşları5.60
#5
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.40
Toplam Şut11.20
İsabetli Şut4.20
Büyük Fırsatlar2.80
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar8.60
Toplam Ortalar13.80
İsabetli Paslar296.00
Büyük Fırsatlar2.80
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.40
Top Kesme6.80
Engellenen Şutlar3.20
Kazanılan İkili Mücadele48.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
2./ 18
Puan
10/ 15
Kazanma oranı
60%
Ort. puan
6.75
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +2
Atılan
7
Yenilen
5
maç başına 1.4 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne5 maç
3
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Annecy ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
331-45′
146-60′
261-75′
176-90′