statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Zalaegerszegi TE

Zalaegerszegi TE

Kuruluş 1920·HungaryHungary·Europa Conference LeagueEuropa Conference League
Kulüp profili
2023/2024 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1920
ÜlkeHungary
StadyumZTE-Aréna
Kapasite11,200
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 2
01Maçlar
2
0 puan
02Goller
1
0.5 / maç
03Gol yememe
0
3 yenilen
04Ort. puan
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2023/2024
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#128
0.50
Toplam Şut
#10
16.50
İsabetli Şut
#97
3.50
Topa Sahiplik
#94
48.0%
Pas İsabeti %
#40
73.6%
İsabetli Paslar
#22
256.00
Kilit Paslar
#3
12.50
Toplam Ortalar
#9
20.50
Müdahaleler
#7
16.00
Top Kesme
#14
9.00
Engellenen Şutlar
#13
4.00
Kazanılan İkili Mücadele
#3
69.00
Başarılı Çalımlar
#10
10.00
Yapılan Fauller
#80
12.50
Köşe Vuruşları
#21
6.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.50
Toplam Şut16.50
İsabetli Şut3.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.00
Kilit Paslar12.50
Toplam Ortalar20.50
İsabetli Paslar256.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.00
Top Kesme9.00
Engellenen Şutlar4.00
İsabetli Kafa Vuruşları27.50
Kazanılan İkili Mücadele69.00
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
/ 32
Puan
0/ 6
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -2
Atılan
1
Yenilen
3
maç başına 0.5 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne2 maç
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Zalaegerszegi TE ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 1-15′ · 1
1
1-15
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın