
Willem II
Kulüp profili
2026/2027 · EredivisieKuruluş1896
Ülke
Netherlands
StadyumKoning Willem II Stadion
Kapasite14,700
Teknik DirektörJohn Stegeman
TurnuvaEredivisie
Son form · son 3
01Maçlar
3
1 puan · 15.
02Goller
4
1.3 / maç
03Gol yememe
0
10 yenilen
04Ort. puan
6.52
ligde 15.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.33
#13
Beklenen Gol (xG)1.59
#10
Toplam Şut11.33
#14
İsabetli Şut2.67
#16
Büyük Fırsatlar3.67
#6
Topa Sahiplik34.0%
#17
Pas İsabeti %71.4%
#17
İsabetli Paslar204.33
#17
Kilit Paslar8.33
#14
Toplam Ortalar14.00
#16
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.28
#16
Müdahaleler13.67
#11
Top Kesme9.67
#3
Engellenen Şutlar3.67
#9
Kazanılan İkili Mücadele39.00
#15
Başarılı Çalımlar4.33
#17
Yapılan Fauller11.00
#12
Köşe Vuruşları4.00
#15
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.33
Beklenen Gol (xG)1.59
Toplam Şut11.33
İsabetli Şut2.67
Büyük Fırsatlar3.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.33
Kilit Paslar8.33
Toplam Ortalar14.00
İsabetli Paslar204.33
Büyük Fırsatlar3.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.67
Top Kesme9.67
Engellenen Şutlar3.67
İsabetli Kafa Vuruşları13.00
Kazanılan İkili Mücadele39.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
15./ 18
Puan
1/ 9
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.52
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD -6
Atılan
4
Yenilen
10
maç başına 1.3 atılanmaç başına 3.3 yenilen
Karne3 maç
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Willem II ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
161-75′
276-90′