
Warta Poznań
Kulüp profili
2023/2024 · EkstraklasaKuruluş1912
Ülke
Poland
StadyumStadion przy Drodze Dębińskiej
Kapasite6,800
TurnuvaEkstraklasa
Son form · son 6
01Maçlar
34
37 puan · 16.
02Goller
33
1.0 / maç
03Gol yememe
9
43 yenilen
04Ort. puan
5.91
ligde 16.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.97
#18
Toplam Şut9.62
#18
İsabetli Şut3.12
#18
Topa Sahiplik41.2%
#17
Pas İsabeti %70.7%
#17
İsabetli Paslar237.74
#17
Kilit Paslar6.32
#18
Toplam Ortalar15.24
#17
Müdahaleler16.03
#4
Top Kesme10.79
#2
Engellenen Şutlar2.91
#17
Kazanılan İkili Mücadele54.06
#2
Başarılı Çalımlar5.88
#17
Yapılan Fauller15.15
#17
Köşe Vuruşları3.44
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.97
Toplam Şut9.62
İsabetli Şut3.12
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.53
Kilit Paslar6.32
Toplam Ortalar15.24
İsabetli Paslar237.74
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.03
Top Kesme10.79
Engellenen Şutlar2.91
İsabetli Kafa Vuruşları19.82
Kazanılan İkili Mücadele54.06
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
16./ 18
Puan
37/ 102
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
5.91
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -10
Atılan
33
Yenilen
43
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne34 maç
9
10
15
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
9gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Warta Poznań ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
91-15′
516-30′
531-45′
546-60′
461-75′
476-90′