
Vitória Guimarães
Kulüp profili
2026/2027 · Liga PortugalKuruluş1922
Ülke
Portugal
StadyumEstádio Dom Afonso Henriques
Kapasite30,029
Teknik DirektörTiago Carvalho Margarido
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 4
01Maçlar
4
3 puan · 12.
02Goller
3
0.8 / maç
03Gol yememe
1
5 yenilen
04Ort. puan
6.65
ligde 12.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.75
#14
Beklenen Gol (xG)1.70
#4
Toplam Şut16.75
#2
İsabetli Şut3.25
#11
Büyük Fırsatlar3.25
#4
Topa Sahiplik49.0%
#10
Pas İsabeti %81.5%
#11
İsabetli Paslar342.50
#9
Kilit Paslar11.25
#3
Toplam Ortalar22.25
#3
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.71
#4
Müdahaleler18.50
#2
Top Kesme10.50
#5
Engellenen Şutlar3.75
#4
Kazanılan İkili Mücadele48.00
#10
Başarılı Çalımlar4.00
#17
Yapılan Fauller16.50
#18
Köşe Vuruşları3.00
#11
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.75
Beklenen Gol (xG)1.70
Toplam Şut16.75
İsabetli Şut3.25
Büyük Fırsatlar3.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar11.25
Toplam Ortalar22.25
İsabetli Paslar342.50
Büyük Fırsatlar3.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.50
Top Kesme10.50
Engellenen Şutlar3.75
İsabetli Kafa Vuruşları15.25
Kazanılan İkili Mücadele48.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
12./ 18
Puan
3/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.65
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
3
Yenilen
5
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Vitória Guimarães ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
261-75′