
Villarreal II
Kulüp profili
2023/2024 · La Liga 2Kuruluş1923
Ülke
Spain
StadyumCiudad Deportiva del Villarreal
Kapasite5,000
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
42
43 puan · 22.
02Goller
41
1.0 / maç
03Gol yememe
9
62 yenilen
04Ort. puan
–
ligde 22.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.98
#16
Toplam Şut13.33
#3
İsabetli Şut4.00
#8
Topa Sahiplik49.5%
#11
Pas İsabeti %81.2%
#8
İsabetli Paslar352.10
#8
Kilit Paslar9.74
#4
Toplam Ortalar14.86
#21
Müdahaleler16.43
#8
Top Kesme8.43
#16
Engellenen Şutlar3.86
#3
Kazanılan İkili Mücadele52.24
#8
Başarılı Çalımlar10.05
#2
Yapılan Fauller13.12
#13
Köşe Vuruşları4.12
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.98
Toplam Şut13.33
İsabetli Şut4.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.60
Kilit Paslar9.74
Toplam Ortalar14.86
İsabetli Paslar352.10
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.43
Top Kesme8.43
Engellenen Şutlar3.86
İsabetli Kafa Vuruşları12.83
Kazanılan İkili Mücadele52.24
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
22./ 22
Puan
43/ 126
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -21
Atılan
41
Yenilen
62
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne42 maç
11
10
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
9gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Villarreal II ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
81-15′
816-30′
731-45′
746-60′
661-75′
876-90′