
Víkingur Reykjavík
Kulüp profili
2026/2027 · Champions League QualifyingKuruluş1908
Ülke
Iceland
StadyumVíkingsvöllur
Kapasite1,500
Teknik DirektörSölvi Ottesen Jónsson
TurnuvaChampions League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
7 puan
02Goller
5
1.3 / maç
03Gol yememe
1
5 yenilen
04Ort. puan
6.53
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.25
#29
Beklenen Gol (xG)0.30
#25
Toplam Şut7.25
#41
İsabetli Şut2.25
#43
Büyük Fırsatlar1.00
#19
Topa Sahiplik49.8%
#23
Pas İsabeti %77.1%
#21
İsabetli Paslar61.50
#26
Kilit Paslar1.50
#26
Toplam Ortalar1.75
#26
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.67
#7
Müdahaleler4.50
#25
Top Kesme3.00
#24
Engellenen Şutlar1.75
#36
Kazanılan İkili Mücadele12.50
#25
Başarılı Çalımlar2.50
#21
Yapılan Fauller13.25
#37
Köşe Vuruşları5.00
#21
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.25
Beklenen Gol (xG)0.30
Toplam Şut7.25
İsabetli Şut2.25
Büyük Fırsatlar1.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar1.50
Toplam Ortalar1.75
İsabetli Paslar61.50
Büyük Fırsatlar1.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler4.50
Top Kesme3.00
Engellenen Şutlar1.75
Kazanılan İkili Mücadele12.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–/ 36
Puan
7/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.53
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +0
Atılan
5
Yenilen
5
maç başına 1.3 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne4 maç
2
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Víkingur Reykjavík ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
231-45′
246-60′
176-90′