
Viborg FF
Fikstür
Superliga 2026/2027 · 22 maç · maç detayı için satıra dokun
| Maç | Sonuç | Form | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Odense BK İç saha | 1–0G | 1.53 | 1 | 10.0 | 3.0 | 78.0% | 19.0 | 6.9 | 6.9 | |
| 2 | Brøndby IF Deplasman | 0–1M | 2.19 | 0 | 13.0 | 3.0 | 82.0% | 19.0 | 6.9 | 6.9 | |
| 3 | Sønderjyske Fodbold Deplasman | 0–0B | 1.41 | – | 18.0 | 4.0 | 87.0% | 15.0 | 6.9 | 7.1 | |
| 4 | AGF İç saha | 2–1G | 1.26 | 2 | 12.0 | 3.0 | 82.0% | 23.0 | 6.9 | 7.0 | |
| 5 | FC København İç saha | 4–0G | 1.19 | 4 | 10.0 | 5.0 | 86.0% | 15.0 | 6.9 | 6.9 | |
| 6 | Horsens Deplasman | 3–2G | 2.04 | 3 | 12.0 | 6.0 | 81.0% | 13.0 | 6.9 | 6.7 | |
| 7 | Lyngby Boldklub İç saha | 0–2M | 1.91 | 0 | 18.0 | 3.0 | 90.0% | 8.0 | 6.9 | 6.7 | |
| 8 | Silkeborg IF Deplasman | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 9 | Nordsjælland İç saha | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 10 | Randers FC Deplasman | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 11 | FC Midtjylland İç saha | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 12 | AGF Deplasman | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 13 | Horsens İç saha | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 14 | Odense BK Deplasman | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 15 | Randers FC İç saha | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 16 | Lyngby Boldklub Deplasman | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 17 | Sønderjyske Fodbold İç saha | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 18 | FC København Deplasman | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 19 | Silkeborg IF İç saha | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 20 | FC Midtjylland Deplasman | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 21 | Brøndby IF İç saha | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 22 | Nordsjælland Deplasman | – | – | – | – | – | – | – |