statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026 · Serie A
Kuruluş1898
ÜlkeBrazil
StadyumEstádio Club de Regatas Vasco da Gama
Kapasite21,880
Teknik DirektörPedro Emanuel
TurnuvaSerie A
Son form · son 6
01Maçlar
24
25 puan · 11.
02Goller
27
1.1 / maç
03Gol yememe
2
39 yenilen
04Ort. puan
6.57
ligde 11.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#14
1.13
Beklenen Gol (xG)
#1
1.69
Toplam Şut
#1
17.54
İsabetli Şut
#2
5.21
Büyük Fırsatlar
#5
2.33
Topa Sahiplik
#7
53.5%
Pas İsabeti %
#8
84.8%
İsabetli Paslar
#6
368.08
Kilit Paslar
#1
14.04
Toplam Ortalar
#1
23.71
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#6
1.15
Müdahaleler
#6
15.63
Top Kesme
#2
9.71
Engellenen Şutlar
#1
4.83
Kazanılan İkili Mücadele
#1
51.67
Başarılı Çalımlar
#2
9.29
Yapılan Fauller
#9
12.63
Köşe Vuruşları
#7
5.46
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.13
Beklenen Gol (xG)1.69
Toplam Şut17.54
İsabetli Şut5.21
Büyük Fırsatlar2.33
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.79
Kilit Paslar14.04
Toplam Ortalar23.71
İsabetli Paslar368.08
Büyük Fırsatlar2.33
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.63
Top Kesme9.71
Engellenen Şutlar4.83
İsabetli Kafa Vuruşları10.71
Kazanılan İkili Mücadele51.67
Sezon özeti
2026 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %69
Final sıralaması
11./ 40
Puan
25/ 72
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.57
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 7H 13H 19H 24
GollerGD -12
Atılan
27
Yenilen
39
maç başına 1.1 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne24 maç
6
7
11
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
22asist
Gol ısı haritası
Vasco da Gama ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 11
1
1-15
2
16-30
5
31-45
6
46-60
4
61-75
11
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın