statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1911
ÜlkeIceland
StadyumVodafonevöllurinn
Kapasite3,000
Teknik DirektörChristopher Arthur Brazell
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
4 puan
02Goller
3
0.8 / maç
03Gol yememe
1
9 yenilen
04Ort. puan
6.33
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#111
0.75
Beklenen Gol (xG)
#51
0.33
Toplam Şut
#127
6.50
İsabetli Şut
#132
2.25
Büyük Fırsatlar
#45
0.50
Topa Sahiplik
#141
36.3%
Pas İsabeti %
#34
82.5%
İsabetli Paslar
#44
143.25
Kilit Paslar
#46
3.00
Toplam Ortalar
#50
4.75
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#55
1.94
Müdahaleler
#51
5.00
Top Kesme
#52
2.50
Engellenen Şutlar
#103
1.50
Kazanılan İkili Mücadele
#46
18.75
Başarılı Çalımlar
#43
2.75
Yapılan Fauller
#20
9.75
Köşe Vuruşları
#139
2.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.75
Beklenen Gol (xG)0.33
Toplam Şut6.50
İsabetli Şut2.25
Büyük Fırsatlar0.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar3.00
Toplam Ortalar4.75
İsabetli Paslar143.25
Büyük Fırsatlar0.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler5.00
Top Kesme2.50
Engellenen Şutlar1.50
Kazanılan İkili Mücadele18.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %63
Final sıralaması
Puan
4/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.33
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -6
Atılan
3
Yenilen
9
maç başına 0.8 atılanmaç başına 2.3 yenilen
Karne4 maç
1
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Valur ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 2
2
31-45
1
61-75

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın