statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2023/2024 · Ligue 2
Kuruluş1913
ÜlkeFrance
StadyumStade du Hainaut
Kapasite24,926
Teknik DirektörAhmed Kantari
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
37
26 puan · 20.
02Goller
25
0.7 / maç
03Gol yememe
10
54 yenilen
04Ort. puan
6.95
ligde 20.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2023/2024
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#20
0.68
Toplam Şut
#19
9.38
İsabetli Şut
#20
3.27
Topa Sahiplik
#13
48.4%
Pas İsabeti %
#12
79.7%
İsabetli Paslar
#13
336.97
Kilit Paslar
#19
6.68
Toplam Ortalar
#19
14.03
Müdahaleler
#14
16.95
Top Kesme
#8
10.84
Engellenen Şutlar
#12
2.70
Kazanılan İkili Mücadele
#6
55.05
Başarılı Çalımlar
#9
8.76
Yapılan Fauller
#15
14.32
Köşe Vuruşları
#19
3.32
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.68
Toplam Şut9.38
İsabetli Şut3.27
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.51
Kilit Paslar6.68
Toplam Ortalar14.03
İsabetli Paslar336.97
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.95
Top Kesme10.84
Engellenen Şutlar2.70
İsabetli Kafa Vuruşları14.27
Kazanılan İkili Mücadele55.05
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
20./ 20
Puan
26/ 111
Kazanma oranı
14%
Ort. puan
6.95
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 29H 38
GollerGD -29
Atılan
25
Yenilen
54
maç başına 0.7 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne37 maç
5
11
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
10gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Valenciennes ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 8
5
1-15
8
16-30
1
31-45
6
46-60
2
61-75
4
76-90

Valenciennes Hakkında

Valenciennes, France merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Stade du Hainaut stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta Valenciennes için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Jean Louchet, bu sezon 7.44 puanla Valenciennes'ın en iyi performans gösteren oyuncusu oldu.

Valenciennes, son 5 maçın 3 tanesini kazandı (%60 galibiyet oranı), 5 gol atıp 4 gol yedi.

Valenciennes son maç sonuçları:

Valenciennes, Ligue 2 liginde 38 maçta 29 puanla 20. sırada bulunuyor (6G 11B 21M).

Valenciennes kadrosu 13 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Jean Louchet, Justin Lacombe. Defans: Abdelwahed Wahib, Bryan Passi, Christopher Rocchia, Salif Lebouath. Orta Saha: Luka Boiteau, Mabrouk Rouaï, Samir Belloumou, Vincent Marcel. Forvet: Charles Abi, Gaëtan Courtet, Zaïd Amir.

Ahmed Kantari, Valenciennes'ın teknik direktörüdür.

Valenciennes, iç saha maçlarını Valenciennes şehrindeki Stade du Hainaut stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 24.926 kişiliktir.

StatsLook, Valenciennes için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın