statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Tuzla City

Tuzla City

Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina·Europa Conference LeagueEuropa Conference League
Kulüp profili
2022/2023 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş0
ÜlkeBosnia and Herzegovina
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
6 puan
02Goller
8
2.0 / maç
03Gol yememe
2
5 yenilen
04Ort. puan
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2022/2023
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#14
2.00
Toplam Şut
#39
10.50
İsabetli Şut
#89
3.25
Topa Sahiplik
#129
42.8%
Pas İsabeti %
#28
73.6%
İsabetli Paslar
#26
99.75
Kilit Paslar
#32
1.75
Toplam Ortalar
#26
5.50
Müdahaleler
#27
4.50
Top Kesme
#16
6.50
Engellenen Şutlar
#25
1.00
Kazanılan İkili Mücadele
#22
21.25
Başarılı Çalımlar
#36
0.50
Yapılan Fauller
#104
10.00
Köşe Vuruşları
#24
6.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Toplam Şut10.50
İsabetli Şut3.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.00
Kilit Paslar1.75
Toplam Ortalar5.50
İsabetli Paslar99.75
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler4.50
Top Kesme6.50
Engellenen Şutlar1.00
İsabetli Kafa Vuruşları1.50
Kazanılan İkili Mücadele21.25
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
/ 32
Puan
6/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +3
Atılan
8
Yenilen
5
maç başına 2.0 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Tuzla City ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 4
1
31-45
4
46-60
3
76-90

Tuzla City Hakkında

Tuzla City, Bosnia and Herzegovina merkezli bir futbol kulübüdür. StatsLook'ta Tuzla City için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Tuzla City, son 4 maçın 2 tanesini kazandı (%50 galibiyet oranı), 8 gol atıp 5 gol yedi.

Tuzla City son maç sonuçları:

Tuzla City kadrosu 2 oyuncudan oluşmaktadır. Defans: Anis Cosic. Forvet: Armin Spahic.

StatsLook, Tuzla City için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın