
Stabæk
Kulüp profili
2023 · EliteserienKuruluş1912
Ülke
Norway
StadyumNadderud Stadion
Kapasite5,000
TurnuvaEliteserien
Son form · son 6
01Maçlar
30
29 puan · 15.
02Goller
30
1.0 / maç
03Gol yememe
6
48 yenilen
04Ort. puan
6.76
ligde 15.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#15
Toplam Şut12.03
#12
İsabetli Şut4.10
#10
Topa Sahiplik47.6%
#13
Pas İsabeti %77.9%
#13
İsabetli Paslar341.37
#11
Kilit Paslar7.97
#11
Toplam Ortalar16.93
#6
Müdahaleler14.27
#15
Top Kesme9.33
#12
Engellenen Şutlar3.20
#11
Kazanılan İkili Mücadele48.07
#9
Başarılı Çalımlar7.10
#14
Yapılan Fauller9.23
#6
Köşe Vuruşları4.90
#9
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Toplam Şut12.03
İsabetli Şut4.10
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.73
Kilit Paslar7.97
Toplam Ortalar16.93
İsabetli Paslar341.37
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.27
Top Kesme9.33
Engellenen Şutlar3.20
Kazanılan İkili Mücadele48.07
Sezon özeti
2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
15./ 16
Puan
29/ 90
Kazanma oranı
23%
Ort. puan
6.76
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 8H 16H 23H 30
GollerGD -18
Atılan
30
Yenilen
48
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne30 maç
7
8
15
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
6gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
Stabæk ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
71-15′
516-30′
331-45′
446-60′
361-75′
576-90′