
St Patrick's
Kulüp profili
2025/2026 · Europa Conference League QualifyingKuruluş1929
Ülke
Republic of Ireland
StadyumRichmond Park
Kapasite5,340
Teknik DirektörStephen Kenny
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
10 puan
02Goller
9
1.5 / maç
03Gol yememe
3
9 yenilen
04Ort. puan
6.46
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.50
#52
Beklenen Gol (xG)0.30
#53
Toplam Şut11.17
#65
İsabetli Şut3.83
#86
Büyük Fırsatlar0.50
#42
Topa Sahiplik50.5%
#69
Pas İsabeti %83.9%
#91
İsabetli Paslar88.00
#57
Kilit Paslar1.00
#57
Toplam Ortalar4.67
#51
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.69
#14
Müdahaleler4.50
#53
Top Kesme2.50
#54
Engellenen Şutlar4.00
#23
Kazanılan İkili Mücadele11.00
#58
Başarılı Çalımlar1.17
#57
Yapılan Fauller7.67
#5
Köşe Vuruşları6.17
#21
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)0.30
Toplam Şut11.17
İsabetli Şut3.83
Büyük Fırsatlar0.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar1.00
Toplam Ortalar4.67
İsabetli Paslar88.00
Büyük Fırsatlar0.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler4.50
Top Kesme2.50
Engellenen Şutlar4.00
Kazanılan İkili Mücadele11.00
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–/ 36
Puan
10/ 18
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.46
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +0
Atılan
9
Yenilen
9
maç başına 1.5 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne6 maç
3
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
St Patrick's ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
131-45′
246-60′
376-90′
190+′