statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

St Patrick's

St Patrick's

Kuruluş 1929·Republic of IrelandRepublic of Ireland·Europa Conference LeagueEuropa Conference League
Kulüp profili
2025/2026 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1929
ÜlkeRepublic of Ireland
StadyumRichmond Park
Kapasite5,340
Teknik DirektörStephen Kenny
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
10 puan
02Goller
9
1.5 / maç
03Gol yememe
3
9 yenilen
04Ort. puan
6.46
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2025/2026
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#52
1.50
Beklenen Gol (xG)
#53
0.30
Toplam Şut
#65
11.17
İsabetli Şut
#86
3.83
Büyük Fırsatlar
#42
0.50
Topa Sahiplik
#69
50.5%
Pas İsabeti %
#91
83.9%
İsabetli Paslar
#57
88.00
Kilit Paslar
#57
1.00
Toplam Ortalar
#51
4.67
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#14
0.69
Müdahaleler
#53
4.50
Top Kesme
#54
2.50
Engellenen Şutlar
#23
4.00
Kazanılan İkili Mücadele
#58
11.00
Başarılı Çalımlar
#57
1.17
Yapılan Fauller
#5
7.67
Köşe Vuruşları
#21
6.17
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)0.30
Toplam Şut11.17
İsabetli Şut3.83
Büyük Fırsatlar0.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar1.00
Toplam Ortalar4.67
İsabetli Paslar88.00
Büyük Fırsatlar0.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler4.50
Top Kesme2.50
Engellenen Şutlar4.00
Kazanılan İkili Mücadele11.00
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %56
Final sıralaması
/ 36
Puan
10/ 18
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.46
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +0
Atılan
9
Yenilen
9
maç başına 1.5 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne6 maç
3
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
St Patrick's ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 3
2
1-15
1
31-45
2
46-60
3
76-90
1
90+

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın