statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Super League
Kuruluş1879
ÜlkeSwitzerland
StadyumKybunpark
Kapasite19,456
Teknik DirektörEnrico Maaßen
TurnuvaSuper League
Son form · son 5
01Maçlar
5
7 puan · 6.
02Goller
10
2.0 / maç
03Gol yememe
0
11 yenilen
04Ort. puan
6.75
ligde 6.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#5
2.00
Beklenen Gol (xG)
#1
2.48
Toplam Şut
#1
22.00
İsabetli Şut
#2
6.80
Büyük Fırsatlar
#7
3.00
Topa Sahiplik
#2
55.4%
Pas İsabeti %
#12
72.7%
İsabetli Paslar
#10
269.00
Kilit Paslar
#1
15.60
Toplam Ortalar
#4
23.60
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#7
1.67
Müdahaleler
#7
16.40
Top Kesme
#12
7.40
Engellenen Şutlar
#1
6.80
Kazanılan İkili Mücadele
#1
59.80
Başarılı Çalımlar
#4
8.40
Yapılan Fauller
#4
10.80
Köşe Vuruşları
#2
7.80
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Beklenen Gol (xG)2.48
Toplam Şut22.00
İsabetli Şut6.80
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.40
Kilit Paslar15.60
Toplam Ortalar23.60
İsabetli Paslar269.00
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.40
Top Kesme7.40
Engellenen Şutlar6.80
Kazanılan İkili Mücadele59.80
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %68
Final sıralaması
6./ 12
Puan
7/ 15
Kazanma oranı
40%
Ort. puan
6.75
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -1
Atılan
10
Yenilen
11
maç başına 2.0 atılanmaç başına 2.2 yenilen
Karne5 maç
2
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
St. Gallen ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 61-75′ · 4
1
1-15
1
31-45
1
46-60
4
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın