statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Liga Portugal
Kuruluş1921
ÜlkePortugal
StadyumEstádio Municipal de Braga
Kapasite30,286
Teknik DirektörCarlos Vicens
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 2
01Maçlar
2
4 puan · 9.
02Goller
3
1.5 / maç
03Gol yememe
1
2 yenilen
04Ort. puan
ligde 9.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#6
1.50
Beklenen Gol (xG)
#13
0.98
Toplam Şut
#9
11.00
İsabetli Şut
#5
4.00
Büyük Fırsatlar
#6
3.00
Topa Sahiplik
#3
59.0%
Pas İsabeti %
#9
83.2%
İsabetli Paslar
#3
459.50
Kilit Paslar
#14
6.50
Toplam Ortalar
#18
6.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#1
0.37
Müdahaleler
#11
15.00
Top Kesme
#1
13.00
Engellenen Şutlar
#3
4.00
Kazanılan İkili Mücadele
#3
56.50
Başarılı Çalımlar
#14
4.50
Yapılan Fauller
#17
15.50
Köşe Vuruşları
#18
2.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)0.98
Toplam Şut11.00
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar6.50
Toplam Ortalar6.00
İsabetli Paslar459.50
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.00
Top Kesme13.00
Engellenen Şutlar4.00
İsabetli Kafa Vuruşları21.00
Kazanılan İkili Mücadele56.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %75
Final sıralaması
9./ 18
Puan
4/ 6
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD +1
Atılan
3
Yenilen
2
maç başına 1.5 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Sporting Braga ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 1-15′ · 1
1
1-15
1
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın