statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Trendyol 1. Lig
Kuruluş1967
ÜlkeTurkey
StadyumYeni Sivas 4 Eylül Stadyumu
Kapasite27,532
Teknik Direktörİsmet Taşdemir
TurnuvaTrendyol 1. Lig
Son form · son 5
01Maçlar
5
3 puan · 18.
02Goller
5
1.0 / maç
03Gol yememe
1
8 yenilen
04Ort. puan
6.03
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#12
1.00
Toplam Şut
#7
13.40
İsabetli Şut
#10
4.00
Büyük Fırsatlar
#11
1.60
Topa Sahiplik
#11
48.4%
Pas İsabeti %
#19
79.5%
İsabetli Paslar
#18
282.00
Kilit Paslar
#10
8.80
Toplam Ortalar
#2
21.60
Müdahaleler
#16
12.80
Top Kesme
#6
10.60
Engellenen Şutlar
#6
3.20
Kazanılan İkili Mücadele
#11
44.20
Başarılı Çalımlar
#7
7.20
Yapılan Fauller
#17
14.80
Köşe Vuruşları
#6
4.80
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Toplam Şut13.40
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar1.60
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.40
Kilit Paslar8.80
Toplam Ortalar21.60
İsabetli Paslar282.00
Büyük Fırsatlar1.60
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler12.80
Top Kesme10.60
Engellenen Şutlar3.20
Kazanılan İkili Mücadele44.20
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %76
Final sıralaması
18./ 20
Puan
3/ 15
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.03
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -3
Atılan
5
Yenilen
8
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne5 maç
3
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Sivasspor ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 3
1
16-30
3
31-45
2
61-75

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın