
SCM Gloria Buzau
Kulüp profili
2024/2025 · SuperligaKuruluş2016
Ülke
Romania
Teknik DirektörIlie Stan
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
39
27 puan · 10.
02Goller
29
0.7 / maç
03Gol yememe
8
65 yenilen
04Ort. puan
6.66
ligde 10.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.74
#16
Beklenen Gol (xG)0.30
#12
Toplam Şut9.87
#16
İsabetli Şut3.15
#16
Büyük Fırsatlar0.92
#16
Topa Sahiplik46.4%
#13
Pas İsabeti %74.4%
#11
İsabetli Paslar283.85
#12
Kilit Paslar7.15
#16
Toplam Ortalar15.33
#15
Müdahaleler16.51
#14
Top Kesme10.08
#4
Engellenen Şutlar2.97
#14
Kazanılan İkili Mücadele53.05
#11
Başarılı Çalımlar7.21
#11
Yapılan Fauller10.90
#3
Köşe Vuruşları3.54
#16
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.74
Beklenen Gol (xG)0.30
Toplam Şut9.87
İsabetli Şut3.15
Büyük Fırsatlar0.92
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.54
Kilit Paslar7.15
Toplam Ortalar15.33
İsabetli Paslar283.85
Büyük Fırsatlar0.92
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.51
Top Kesme10.08
Engellenen Şutlar2.97
Kazanılan İkili Mücadele53.05
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
10./ 32
Puan
27/ 117
Kazanma oranı
18%
Ort. puan
6.66
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 30H 39
GollerGD -36
Atılan
29
Yenilen
65
maç başına 0.7 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne39 maç
7
6
26
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
8gol yemedi
20asist
Gol ısı haritası
SCM Gloria Buzau ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
41-15′
216-30′
631-45′
346-60′
561-75′
976-90′