
Rotherham United
Kulüp profili
2023/2024 · ChampionshipKuruluş1870
Ülke
England
StadyumAESSEAL New York Stadium
Kapasite12,021
TurnuvaChampionship
Son form · son 6
01Maçlar
46
27 puan · 24.
02Goller
37
0.8 / maç
03Gol yememe
5
89 yenilen
04Ort. puan
6.12
ligde 24.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.80
#24
Beklenen Gol (xG)0.23
#23
Toplam Şut8.17
#24
İsabetli Şut2.41
#24
Topa Sahiplik36.8%
#24
Pas İsabeti %69.1%
#24
İsabetli Paslar207.48
#24
Kilit Paslar5.28
#24
Toplam Ortalar16.24
#19
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.14
#11
Müdahaleler16.52
#17
Top Kesme10.30
#7
Engellenen Şutlar2.00
#24
Kazanılan İkili Mücadele50.54
#10
Başarılı Çalımlar5.09
#24
Yapılan Fauller11.70
#16
Köşe Vuruşları3.41
#24
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.80
Beklenen Gol (xG)0.23
Toplam Şut8.17
İsabetli Şut2.41
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.52
Kilit Paslar5.28
Toplam Ortalar16.24
İsabetli Paslar207.48
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.52
Top Kesme10.30
Engellenen Şutlar2.00
İsabetli Kafa Vuruşları18.20
Kazanılan İkili Mücadele50.54
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
24./ 24
Puan
27/ 138
Kazanma oranı
11%
Ort. puan
6.12
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 12H 24H 35H 46
GollerGD -52
Atılan
37
Yenilen
89
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.9 yenilen
Karne46 maç
5
12
29
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
5gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Rotherham United ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
41-15′
616-30′
431-45′
946-60′
861-75′
776-90′