statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2
Kuruluş1909
ÜlkeFrance
StadyumStade Auguste-Delaune II
Kapasite21,029
Teknik DirektörNicolas Usaï
TurnuvaLigue 2
Son form · son 4
01Maçlar
4
8 puan · 3.
02Goller
10
2.5 / maç
03Gol yememe
1
5 yenilen
04Ort. puan
6.61
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#2
2.50
Toplam Şut
#12
12.75
İsabetli Şut
#3
5.75
Büyük Fırsatlar
#2
4.25
Topa Sahiplik
#14
47.5%
Pas İsabeti %
#9
82.2%
İsabetli Paslar
#12
340.00
Kilit Paslar
#14
7.50
Toplam Ortalar
#14
14.75
Müdahaleler
#6
16.75
Top Kesme
#1
13.75
Engellenen Şutlar
#10
3.00
Kazanılan İkili Mücadele
#3
54.00
Başarılı Çalımlar
#4
7.50
Yapılan Fauller
#1
11.50
Köşe Vuruşları
#17
2.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.50
Toplam Şut12.75
İsabetli Şut5.75
Büyük Fırsatlar4.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.25
Kilit Paslar7.50
Toplam Ortalar14.75
İsabetli Paslar340.00
Büyük Fırsatlar4.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.75
Top Kesme13.75
Engellenen Şutlar3.00
Kazanılan İkili Mücadele54.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
3./ 18
Puan
8/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.61
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +5
Atılan
10
Yenilen
5
maç başına 2.5 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Reims ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 3
1
1-15
2
31-45
3
46-60
2
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın