
Red Star
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2Kuruluş1897
Ülke
France
StadyumStade de Paris
Kapasite20,000
Teknik DirektörDamien Perrinelle
TurnuvaLigue 2
Son form · son 5
01Maçlar
5
8 puan · 5.
02Goller
5
1.0 / maç
03Gol yememe
2
6 yenilen
04Ort. puan
6.88
ligde 5.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#9
Toplam Şut13.60
#10
İsabetli Şut4.80
#7
Büyük Fırsatlar2.00
#10
Topa Sahiplik53.0%
#7
Pas İsabeti %78.5%
#15
İsabetli Paslar353.80
#8
Kilit Paslar9.40
#9
Toplam Ortalar21.20
#7
Müdahaleler16.40
#7
Top Kesme11.40
#4
Engellenen Şutlar2.60
#12
Kazanılan İkili Mücadele52.60
#6
Başarılı Çalımlar8.00
#2
Yapılan Fauller13.20
#6
Köşe Vuruşları7.20
#1
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Toplam Şut13.60
İsabetli Şut4.80
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar9.40
Toplam Ortalar21.20
İsabetli Paslar353.80
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.40
Top Kesme11.40
Engellenen Şutlar2.60
Kazanılan İkili Mücadele52.60
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
5./ 18
Puan
8/ 15
Kazanma oranı
40%
Ort. puan
6.88
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -1
Atılan
5
Yenilen
6
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.2 yenilen
Karne5 maç
2
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Red Star ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
231-45′
161-75′