
Reading
Kulüp profili
2022/2023 · ChampionshipKuruluş1871
Ülke
England
StadyumSelect Car Leasing Stadium
Kapasite24,161
Teknik DirektörLeam Richardson
TurnuvaChampionship
Son form · son 6
01Maçlar
46
50 puan · 22.
02Goller
46
1.0 / maç
03Gol yememe
8
68 yenilen
04Ort. puan
4.74
ligde 22.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#20
Toplam Şut9.80
#22
İsabetli Şut3.00
#21
Topa Sahiplik42.5%
#20
Pas İsabeti %72.5%
#17
İsabetli Paslar238.35
#19
Kilit Paslar6.41
#23
Toplam Ortalar15.30
#17
Müdahaleler14.59
#13
Top Kesme9.28
#14
Engellenen Şutlar2.85
#20
Kazanılan İkili Mücadele55.17
#10
Başarılı Çalımlar5.22
#17
Yapılan Fauller11.09
#17
Köşe Vuruşları4.39
#20
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Toplam Şut9.80
İsabetli Şut3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar6.41
Toplam Ortalar15.30
İsabetli Paslar238.35
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.59
Top Kesme9.28
Engellenen Şutlar2.85
İsabetli Kafa Vuruşları15.85
Kazanılan İkili Mücadele55.17
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
22./ 24
Puan
50/ 138
Kazanma oranı
28%
Ort. puan
4.74
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 12H 24H 35H 46
GollerGD -22
Atılan
46
Yenilen
68
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne46 maç
13
11
22
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
8gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Reading ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
51-15′
716-30′
431-45′
946-60′
961-75′
1076-90′