statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · La Liga
Kuruluş1924
ÜlkeSpain
StadyumEstadio de Vallecas
Kapasite14,708
Teknik DirektörBeñat San José Gil
TurnuvaLa Liga
Son form · son 3
01Maçlar
3
1 puan · 18.
02Goller
4
1.3 / maç
03Gol yememe
0
8 yenilen
04Ort. puan
6.66
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#10
1.33
Beklenen Gol (xG)
#14
1.14
Toplam Şut
#18
8.33
İsabetli Şut
#14
3.67
Büyük Fırsatlar
#4
2.67
Topa Sahiplik
#17
43.3%
Pas İsabeti %
#20
75.4%
İsabetli Paslar
#19
237.33
Kilit Paslar
#15
6.33
Toplam Ortalar
#11
17.33
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#20
2.26
Müdahaleler
#4
19.00
Top Kesme
#5
10.00
Engellenen Şutlar
#20
1.00
Kazanılan İkili Mücadele
#6
52.00
Başarılı Çalımlar
#8
8.33
Yapılan Fauller
#13
14.33
Köşe Vuruşları
#9
5.33
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.33
Beklenen Gol (xG)1.14
Toplam Şut8.33
İsabetli Şut3.67
Büyük Fırsatlar2.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar6.33
Toplam Ortalar17.33
İsabetli Paslar237.33
Büyük Fırsatlar2.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.00
Top Kesme10.00
Engellenen Şutlar1.00
İsabetli Kafa Vuruşları13.33
Kazanılan İkili Mücadele52.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %76
Final sıralaması
18./ 20
Puan
1/ 9
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.66
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD -4
Atılan
4
Yenilen
8
maç başına 1.3 atılanmaç başına 2.7 yenilen
Karne3 maç
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Rayo Vallecano ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 3
2
1-15
3
46-60

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın