statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2018/2019 · La Liga 2
Kuruluş1976
ÜlkeSpain
StadyumMiniestadio Cerro del Espino
Kapasite3,376
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
42
45 puan · 19.
02Goller
46
1.1 / maç
03Gol yememe
12
61 yenilen
04Ort. puan
6.83
ligde 19.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2018/2019
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#14
1.10
Toplam Şut
#3
13.10
İsabetli Şut
#4
4.27
Topa Sahiplik
#3
54.2%
Pas İsabeti %
#2
80.0%
İsabetli Paslar
#3
360.00
Kilit Paslar
#3
9.59
Toplam Ortalar
#20
13.00
Müdahaleler
#2
16.20
Top Kesme
#6
10.12
Engellenen Şutlar
#2
3.17
Kazanılan İkili Mücadele
#19
56.51
Başarılı Çalımlar
#4
8.76
Yapılan Fauller
#9
14.76
Köşe Vuruşları
#18
4.29
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.10
Toplam Şut13.10
İsabetli Şut4.27
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.78
Kilit Paslar9.59
Toplam Ortalar13.00
İsabetli Paslar360.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.20
Top Kesme10.12
Engellenen Şutlar3.17
Kazanılan İkili Mücadele56.51
Sezon özeti
2018/2019 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
19./ 22
Puan
45/ 126
Kazanma oranı
29%
Ort. puan
6.83
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -15
Atılan
46
Yenilen
61
maç başına 1.1 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne42 maç
12
9
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
12gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Rayo Majadahonda ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 61-75′ · 13
3
1-15
4
16-30
10
31-45
8
46-60
13
61-75
8
76-90

Rayo Majadahonda Hakkında

Rayo Majadahonda, Spain merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Miniestadio Cerro del Espino stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta Rayo Majadahonda için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Rayo Majadahonda, son 5 maçın 1 tanesini kazandı (%20 galibiyet oranı), 8 gol atıp 10 gol yedi.

Rayo Majadahonda son maç sonuçları:

Rayo Majadahonda, La Liga 2 liginde 42 maçta 45 puanla 19. sırada bulunuyor (12G 9B 21M).

Rayo Majadahonda kadrosu 11 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Toni Fuidias. Defans: Alejandro Díez Salomón, Alejandro Sotillos, Bema Sina, Juan Durán. Orta Saha: David del Pozo, Neco Celorio, Rubén Quintanilla. Forvet: Gonzalo Calçada, Ismael Álvarez, Jeremy Jorge.

Rayo Majadahonda, iç saha maçlarını Majadahonda şehrindeki Miniestadio Cerro del Espino stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 3.376 kişiliktir.

StatsLook, Rayo Majadahonda için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın