
Rayo Majadahonda
Kulüp profili
2018/2019 · La Liga 2Kuruluş1976
Ülke
Spain
StadyumMiniestadio Cerro del Espino
Kapasite3,376
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
42
45 puan · 19.
02Goller
46
1.1 / maç
03Gol yememe
12
61 yenilen
04Ort. puan
6.83
ligde 19.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.10
#14
Toplam Şut13.10
#3
İsabetli Şut4.27
#4
Topa Sahiplik54.2%
#3
Pas İsabeti %80.0%
#2
İsabetli Paslar360.00
#3
Kilit Paslar9.59
#3
Toplam Ortalar13.00
#20
Müdahaleler16.20
#2
Top Kesme10.12
#6
Engellenen Şutlar3.17
#2
Kazanılan İkili Mücadele56.51
#19
Başarılı Çalımlar8.76
#4
Yapılan Fauller14.76
#9
Köşe Vuruşları4.29
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.10
Toplam Şut13.10
İsabetli Şut4.27
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.78
Kilit Paslar9.59
Toplam Ortalar13.00
İsabetli Paslar360.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.20
Top Kesme10.12
Engellenen Şutlar3.17
Kazanılan İkili Mücadele56.51
Sezon özeti
2018/2019 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
19./ 22
Puan
45/ 126
Kazanma oranı
29%
Ort. puan
6.83
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -15
Atılan
46
Yenilen
61
maç başına 1.1 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne42 maç
12
9
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
12gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Rayo Majadahonda ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
31-15′
416-30′
1031-45′
846-60′
1361-75′
876-90′