statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Superliga
Kuruluş1923
ÜlkeRomania
StadyumStadionul Valentin Stănescu
Kapasite14,047
Teknik DirektörDaniel Pancu
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
7
12 puan · 2.
02Goller
8
1.1 / maç
03Gol yememe
3
4 yenilen
04Ort. puan
6.44
ligde 2.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#8
1.14
Toplam Şut
#5
15.29
İsabetli Şut
#3
5.43
Büyük Fırsatlar
#13
1.71
Topa Sahiplik
#9
49.9%
Pas İsabeti %
#11
80.0%
İsabetli Paslar
#9
341.00
Kilit Paslar
#7
10.71
Toplam Ortalar
#4
21.86
Müdahaleler
#7
15.00
Top Kesme
#5
9.00
Engellenen Şutlar
#6
3.71
Kazanılan İkili Mücadele
#8
45.29
Başarılı Çalımlar
#12
6.57
Yapılan Fauller
#12
12.71
Köşe Vuruşları
#2
6.29
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.14
Toplam Şut15.29
İsabetli Şut5.43
Büyük Fırsatlar1.71
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar10.71
Toplam Ortalar21.86
İsabetli Paslar341.00
Büyük Fırsatlar1.71
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.00
Top Kesme9.00
Engellenen Şutlar3.71
Kazanılan İkili Mücadele45.29
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
2./ 16
Puan
12/ 21
Kazanma oranı
43%
Ort. puan
6.44
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 6H 7
GollerGD +4
Atılan
8
Yenilen
4
maç başına 1.1 atılanmaç başına 0.6 yenilen
Karne7 maç
3
3
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Rapid Bucuresti ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 3
1
16-30
3
31-45
1
46-60
1
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın