statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1992
ÜlkeArmenia
StadyumVazgen Sargsyan Republican Stadium
Kapasite14,403
Teknik DirektörArtak Oseyan
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
7 puan
02Goller
4
1.0 / maç
03Gol yememe
3
1 yenilen
04Ort. puan
5.79
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#80
1.00
Beklenen Gol (xG)
#40
0.63
Toplam Şut
#21
16.25
İsabetli Şut
#85
3.75
Büyük Fırsatlar
#56
0.25
Topa Sahiplik
#33
55.8%
Pas İsabeti %
#57
76.6%
İsabetli Paslar
#43
147.50
Kilit Paslar
#36
5.75
Toplam Ortalar
#41
8.25
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#26
0.96
Müdahaleler
#46
6.00
Top Kesme
#43
4.00
Engellenen Şutlar
#31
3.50
Kazanılan İkili Mücadele
#37
26.50
Başarılı Çalımlar
#39
3.00
Yapılan Fauller
#21
10.00
Köşe Vuruşları
#29
6.25
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)0.63
Toplam Şut16.25
İsabetli Şut3.75
Büyük Fırsatlar0.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.25
Kilit Paslar5.75
Toplam Ortalar8.25
İsabetli Paslar147.50
Büyük Fırsatlar0.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler6.00
Top Kesme4.00
Engellenen Şutlar3.50
Kazanılan İkili Mücadele26.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
Puan
7/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
5.79
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +3
Atılan
4
Yenilen
1
maç başına 1.0 atılanmaç başına 0.3 yenilen
Karne4 maç
2
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Pyunik ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 1
1
31-45
1
46-60
1
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın