
Debrecen
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League QualifyingKuruluş1902
Ülke
Hungary
StadyumNagyerdei Stadion
Kapasite20,340
Teknik DirektörGert Remmel
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 4
01Maçlar
4
4 puan
02Goller
2
0.5 / maç
03Gol yememe
2
8 yenilen
04Ort. puan
6.57
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.50
#115
Beklenen Gol (xG)1.32
#25
Toplam Şut14.75
#27
İsabetli Şut2.50
#120
Büyük Fırsatlar1.00
#30
Topa Sahiplik49.0%
#78
Pas İsabeti %78.1%
#51
İsabetli Paslar288.25
#28
Kilit Paslar8.50
#25
Toplam Ortalar21.50
#13
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.98
#56
Müdahaleler13.25
#24
Top Kesme9.50
#11
Engellenen Şutlar5.75
#6
Kazanılan İkili Mücadele43.75
#16
Başarılı Çalımlar5.00
#26
Yapılan Fauller12.25
#64
Köşe Vuruşları6.00
#33
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.50
Beklenen Gol (xG)1.32
Toplam Şut14.75
İsabetli Şut2.50
Büyük Fırsatlar1.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.25
Kilit Paslar8.50
Toplam Ortalar21.50
İsabetli Paslar288.25
Büyük Fırsatlar1.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.25
Top Kesme9.50
Engellenen Şutlar5.75
Kazanılan İkili Mücadele43.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
–
Puan
4/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.57
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -6
Atılan
2
Yenilen
8
maç başına 0.5 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne4 maç
1
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Debrecen ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
246-60′