
Huesca
Kulüp profili
2025/2026 · La Liga 2Kuruluş1922
Ülke
Spain
StadyumEstadio El Alcoraz
Kapasite9,100
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
42
38 puan · 20.
02Goller
41
1.0 / maç
03Gol yememe
10
63 yenilen
04Ort. puan
6.30
ligde 20.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.98
#19
Beklenen Gol (xG)1.07
#17
Toplam Şut10.93
#19
İsabetli Şut3.21
#20
Büyük Fırsatlar2.07
#15
Topa Sahiplik45.7%
#18
Pas İsabeti %77.0%
#21
İsabetli Paslar280.45
#19
Kilit Paslar7.24
#20
Toplam Ortalar18.62
#9
Müdahaleler14.12
#21
Top Kesme8.60
#12
Engellenen Şutlar2.88
#16
Kazanılan İkili Mücadele47.52
#16
Başarılı Çalımlar5.83
#21
Yapılan Fauller12.26
#6
Köşe Vuruşları4.52
#12
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.98
Beklenen Gol (xG)1.07
Toplam Şut10.93
İsabetli Şut3.21
Büyük Fırsatlar2.07
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.62
Kilit Paslar7.24
Toplam Ortalar18.62
İsabetli Paslar280.45
Büyük Fırsatlar2.07
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.12
Top Kesme8.60
Engellenen Şutlar2.88
Kazanılan İkili Mücadele47.52
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
20./ 22
Puan
38/ 126
Kazanma oranı
21%
Ort. puan
6.30
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -22
Atılan
41
Yenilen
63
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne42 maç
9
11
22
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
10gol yemedi
12asist
Gol ısı haritası
Huesca ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
31-15′
616-30′
531-45′
446-60′
661-75′
1676-90′