statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Premier League
Kuruluş1865
ÜlkeEngland
StadyumThe City Ground
Kapasite30,445
Teknik DirektörOliver Glasner
TurnuvaPremier League
Son form · son 2
01Maçlar
2
1 puan · 15.
02Goller
2
1.0 / maç
03Gol yememe
0
3 yenilen
04Ort. puan
ligde 15.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#12
1.00
Beklenen Gol (xG)
#9
1.58
Toplam Şut
#11
12.00
İsabetli Şut
#16
2.50
Büyük Fırsatlar
#10
2.50
Topa Sahiplik
#13
43.5%
Pas İsabeti %
#19
73.5%
İsabetli Paslar
#16
257.00
Kilit Paslar
#9
9.00
Toplam Ortalar
#15
13.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#6
1.31
Müdahaleler
#11
15.50
Top Kesme
#18
4.00
Engellenen Şutlar
#8
4.00
Kazanılan İkili Mücadele
#2
61.50
Başarılı Çalımlar
#3
9.50
Yapılan Fauller
#14
12.50
Köşe Vuruşları
#12
4.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.58
Toplam Şut12.00
İsabetli Şut2.50
Büyük Fırsatlar2.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar9.00
Toplam Ortalar13.00
İsabetli Paslar257.00
Büyük Fırsatlar2.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.50
Top Kesme4.00
Engellenen Şutlar4.00
İsabetli Kafa Vuruşları22.00
Kazanılan İkili Mücadele61.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %71
Final sıralaması
15./ 20
Puan
1/ 6
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -1
Atılan
2
Yenilen
3
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Nottingham Forest ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 1
1
16-30
1
61-75

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın