statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Ekstraklasa
Kuruluş1945
ÜlkePoland
StadyumStadion Zagłębia Lubin
Kapasite16,068
Teknik DirektörLeszek Ojrzynski
TurnuvaEkstraklasa
Son form · son 5
01Maçlar
5
8 puan · 10.
02Goller
5
1.0 / maç
03Gol yememe
3
4 yenilen
04Ort. puan
6.69
ligde 10.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#14
1.00
Toplam Şut
#16
13.00
İsabetli Şut
#17
3.40
Büyük Fırsatlar
#17
1.40
Topa Sahiplik
#15
46.6%
Pas İsabeti %
#18
76.1%
İsabetli Paslar
#18
259.60
Kilit Paslar
#12
9.00
Toplam Ortalar
#7
20.60
Müdahaleler
#17
12.80
Top Kesme
#3
9.00
Engellenen Şutlar
#14
3.20
Kazanılan İkili Mücadele
#9
48.80
Başarılı Çalımlar
#18
3.80
Yapılan Fauller
#14
13.80
Köşe Vuruşları
#17
3.80
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Toplam Şut13.00
İsabetli Şut3.40
Büyük Fırsatlar1.40
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.60
Kilit Paslar9.00
Toplam Ortalar20.60
İsabetli Paslar259.60
Büyük Fırsatlar1.40
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler12.80
Top Kesme9.00
Engellenen Şutlar3.20
Kazanılan İkili Mücadele48.80
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %65
Final sıralaması
10./ 18
Puan
8/ 15
Kazanma oranı
40%
Ort. puan
6.69
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +1
Atılan
5
Yenilen
4
maç başına 1.0 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne5 maç
2
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Zagłębie Lubin ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 2
1
1-15
1
46-60
1
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın