
NEC Nijmegen
Kulüp profili
2026/2027 · EredivisieKuruluş1900
Ülke
Netherlands
StadyumGoffertstadion
Kapasite12,500
Teknik DirektörDick Schreuder
TurnuvaEredivisie
Son form · son 3
01Maçlar
3
6 puan · 7.
02Goller
8
2.7 / maç
03Gol yememe
0
4 yenilen
04Ort. puan
7.00
ligde 7.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.67
#4
Beklenen Gol (xG)2.64
#4
Toplam Şut18.67
#6
İsabetli Şut6.00
#8
Büyük Fırsatlar4.00
#3
Topa Sahiplik62.3%
#2
Pas İsabeti %82.1%
#11
İsabetli Paslar406.00
#7
Kilit Paslar16.33
#4
Toplam Ortalar26.00
#4
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.74
#7
Müdahaleler15.67
#4
Top Kesme11.67
#1
Engellenen Şutlar6.00
#3
Kazanılan İkili Mücadele52.00
#1
Başarılı Çalımlar6.33
#12
Yapılan Fauller12.67
#16
Köşe Vuruşları7.33
#5
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.67
Beklenen Gol (xG)2.64
Toplam Şut18.67
İsabetli Şut6.00
Büyük Fırsatlar4.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.33
Kilit Paslar16.33
Toplam Ortalar26.00
İsabetli Paslar406.00
Büyük Fırsatlar4.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.67
Top Kesme11.67
Engellenen Şutlar6.00
İsabetli Kafa Vuruşları17.33
Kazanılan İkili Mücadele52.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
7./ 18
Puan
6/ 9
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
7.00
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +4
Atılan
8
Yenilen
4
maç başına 2.7 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne3 maç
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
NEC Nijmegen ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
131-45′
146-60′
261-75′
276-90′